EMA Intranet 4.
Ještě více možností.

EMA Intranet 4 přináší vylepšení, kam se podíváte. Zbrusu nová možnost fakturace a tvorby nabídek přímo z intranetu, vylepšený CRM systém, faceliftovaný design a přehledné grafy napříč organizací. Zdokonalená spolupráce Vašich zaměstnanců, pravidelné reporty, vyladěné zadávání úkolů i projektové řízení. EMA je středem Vaši organizace.

produktivita na maximum

Spolupráce a sdílení znalostí

Potřebujete místo, kde budete zveřejňovat informace, diskutovat o aktuálních problémech, řídit své projekty a utvářet firemní kulturu? Zadávat úkoly a spolupracovat na vytváření dokumentů? Komentovat, lajkovat a sdílet? 

EMA vám poskytne mnohem více. Velmi snadnou cestou, kterou pochopí každý zaměstnanec během několika minut. Nyní máte všechny informace na jednom místě. 
Řízení vztahu se zákazníky

CRM systém moderní firmy

Jeden nástroj pro týmovou spolupráci, zadávání úkolů, komunikaci pracovníků a fakturaci nese jednu obrovskou výhodu. Automaticky dokáže spojovat veškeré činnosti vaší firmy a přiřazovat je k vašim kontaktům.

Tím získáváte bohaté informace o Vašich zákaznících, aniž byste je museli ručně vkládat. Ze CRM se tak stává skvělý pomocník, ve kterém najdete informace o prodejích, nabídkách, stráveném času, informaci o tom, kdo se mu věnoval, jaké schůzky s ním byly uskutečněny, kdy má proběhnout následný kontakt, s jakým výsledkem a další. 
PRO MALé a střední firmy

Fakturace a tvorba nabídek

Nabídky a faktury na jednom místě. Pěkně rozčleněné dle klientů. Poskytující přehledné informace o tom, jak si vedete, co je potřeba zlepšit, kdo odebírá hodně, u koho je potřeba přidat. A mnohem více.

Spojení CRM, Intranetu a fakturace v jeden celek, Vám dává rychlé a snadno dostupné informace pro podporu vašeho rozhodování.
přizpůsobení vzhledu

Přizpůsobte si vzhled

Celý EMA Intranet si můžete přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašemu korporátnímu vzhledu. Nastavte si barvy, loga, pozadí… Dokonce i emaily si můžete obrandovat tak, aby vypadaly jako ty vaše.

EMA lze provozovat na Vaší doméně (například intranet.mojefirma.cz). Podporujte vztah vašich zaměstnanců ke značce, kterou jste vybudovali. 
SNADNá personalistika

Řízení lidských zdrojů

Pracovní smlouvy, dodatky, dovolené, lékařské prohlídky, školení, seznam uchazečů o práci. Zadané úkoly (splněné i nesplněné), aktivita daného zaměstnance… Nechcete vše mít konečně na jednom místě, kdykoli dostupné, k zobrazení na libovolném zařízení? Setříděné do záložek, dle Vašich zaměstnanců?

Vychutnejte si přehlednost a snadnost přístupu k informacím v EMA Intranetu. Můžete si zvolit, které informace budou přístupné ostatním zaměstnancům, a které uvidíte pouze vy.
včasné dokončení úkolů

Správa úkolů napříč organizací

Jedna stránka EMA Intranetu = kompletní přehled všech úkolů. Jak vašich, tak zadaných ostatním. Přehledně rozčleněná do budoucích, úspěšně vyřešených i zmeškaných povinností.

Každý úkol může mít libovolný počet řešitelů, lze k němu přidávat přílohy, komentovat a na úkolu efektivně spolupracovat. Navíc EMA obsahuje inteligentní řízení úkolů pomocí emailových notifikací. Všichni budou vědět o aktuálním stavu, komentářích a budou automaticky připomínáni, pokud se úkolu blíží termín dokončení.
vytvářejte firemní kulturu

Sociální komunikace

Spolupracujte naplno. EMA Intranet je doslova prošpikovaný sociálními funkcemi. Na úvodní stránce máte plnohodnotnou sociální síť, každou položku, znalost, zákazníka, soubor, můžete v EMA Intranetu komentovat, diskutovat o zlepšení, oponovat, schvalovat. Tak sdílejte, lajkujte, nadávajte, chvalte. A společně vylepšujte!

Důležité informace napříč firmou můžete poblikovat hned dvěmi způsoby. Pouze zobrazit, nebo vyžadovat přečtení. Při druhé variantě je příjemce povinen potvrdit, že daný článek četl. Informace se tak zaručeně dostane ke svému cíly.
Dokonalá práce na projektech

Projekty a jejich řízení

Přizvěte všechny osoby, které se mají na projektu podílet a využívejte všech nástrojů EMA Intranetu, které usnadňují dokončení projektu.

Na sdílené nástěnce naleznete veškerou komunikaci. Souborový manažer, ve kterém ukládáte podklady, měřič času stráveného na projektu, rozdané úkoly (včetně kontroly plnění) nebo jasná a přehledná stránka s milníky a termíny dokončení projektu. Každý je informován a nikomu nic nebrání projekt dokončit včas.
Data v bezpečí

Absolutní bezpečnost

EMA Intranet je cloudovou aplikací, která zabezpečení provádí na 5ti vrstvách (fyzické zabezpečení, ochrana přenosu dat, zabezpečení v aplikaci, pojištěním dat a pravidelným automatickým zálohováním).

Data v EMA Intranetu máte mnohem bezpečněji uložené než na jakémkoli Vašem soukromém serveru / počítači. Pro více informací o zabezpečení nás prosím kontaktujte. Rádi Vám to ukážeme :)
ihned k dispozici

Připraveno k použití

EMA Intranet je cloudovou službou a poskytuje své služby jako SaaS (software as a service). Pro Vás to znamená jediné. Začít můžete právě teď!

Vyplňte registrační formulář a do pár vteřin obdržíte přihlašovací jméno a heslo, pomocí kterých odstartujete organizovanější a efektivnější podobu Vaší firmy.
Vyplňte registrační formulář a do pár vteřin obdržíte přihlašovací jméno a heslo, pomocí kterých odstartujete organizovanější a efektivnější podobu Vaší firmy.
Zjistí výhody EMA Intranetu
Prozkoumej náš web a poznej všechny výhody, které ti EMA Intranet může přinést.
Zaregistruj se. Je to zdarma!
Registrace i používání EMA Intranetu je zdarma. Tak na co ještě čekáte?
Využij naši podporu do začátků
Přímo v aplikaci najdeš živý chat s naší podporou. Pomůžeme ti nastavit aplikaci a začít pracovat.

Věří nám ti nejlepší ve svém oboru

Implementační služby

Nevíte si rady se začátky? Nechcete si nastavovat vše sami? Ozvěte se nám a my Vás celým procesem provedeme, nebo za Vás aplikaci nastavíme.

Prozkoumejte naše funkce

Lidské zdroje
Snadná a přehledná správa zaměstnaneckých dokumentů.
Chat & Zprávy
Dovolte svému týmu aby byl ve spojení. Kdekoli a kdykoli.
Firemní sociální síť
Funkce sociální sítě přilákají pozornost Vašich lidí.
Báze znalostí
Všechny informace na jednom místě. Snadno dohledatelné.
Správa majetku
Váš majetek na jednom místě včetně moderních funkcí.
Správa smluv
Snadné hlídání konců platnosti, obnovy, apod.
Sdílení souborů
Umožněte celému týmu přistupovat k souborům.
Správa úkolů
Geniálně vyřešená správa úkolů Vašich lidí.
Sdílené kalendáře
Používejte sdílené kalendáře ve Vaši firmě. Organizujte.
CRM Systém
Skvěle navržený CRM systém, který budete používat.
Snadné vyhledávání
Vyhledávejte cokoli. Ikdyž nevíte, jak se to jmenuje.
Firemní wikipedia
Vyhledejte cokoli. Ikdyž nevíte, jak se to jmenuje.
Faktury
Vytvářejte snadno faktury a mějte přehled o svém podnikání.
Nabídky
Vytavujte nabídky, z nich faktury a spojujte je se zákazníky v CRM
Remindery
S chytrým systémem přiomínek již nezapomenete na nic.
Reporty
EMA přináší dokonalý přehled o Vaší organizaci. Užívejte si ho.
Help us with spanishdeutsch translations and get lifetime licence for free! Contact us at info@ema-intranet.com